Projekcia - dopravny inzinier - volne kapacity - mestska cyklocesta

Toto je prepis pôvodnej diskusie z Google skupiny Cykloplatforma:

kornel.acs napísal (5. apríl):
Zdravim všetkých členov,
chcel by som poprosiť ak by ste niekto vedeli o šikovnom projektantovi, čo má voľné kapacity - potrebovali by sme v BA kraji naprojektovať jednu cyklo-dopravnú cestu cca od mája do konca júla. Je potrebné spraviť DSPko - vychadzajúc z vtedy už hotovej DURky.
Prosim dajte nejaké tipy - prípadne napíšte na [kornel.acs@gmail.com (mailto:kornel.acs@gmail.com) 0918 506 405
Vďaka
Kornel Ács

================================================================

rado.cevienka napísal (6. apríl):

Ahoj
Skus napisať na Dopravoprojekt
bozik@dopravoprojekt.sk

Anna Vitteková napísala (17. apríl):

Projekty pre Cyklistické prepojenie obcí Bohdanovce nad Trnavou – Špačince pre nás spracovala f. PRO VIA, s ktorou som spolupracovala i počas môjho voľakedajšieho starostovania. Robia to dobre, ale jasné, že sú aj veľmi vyťažení. Vyskúšajte.
Tu je kontakt:
Ing. Milan Hába, ProVia s.r.o., Lomonosovova 6, 918 54 Trnava, tel.: 0903 237 154, www.provia.sk

Pozdravujem

Anna Vitteková zo Združenia obcí mestskej oblasti Trnava

Ing. Miroslav Kadlíček napísal (17. apríl):

Za TT, skúsim odpovedať.
My máme dobré skúsenosti s projektantmi:
Ing. Peter Hlbocký – PHF design, s r. o., Ing. Hana Fraňová – CS, s r. o., Ing. Boris Aresta – Viaproject s. r. o., Ing. Milan Hába – ProVia s. r. o., Ing. Martin Škoda – ProVia s. r. o. a potom z Trenčína Ing. Rastislav Ševčík – ARGUS - DS s. r. o.,

S pozdravom
Ing. Miroslav Kadlíček

Dostal som sa k projektu od R.V.I. spol. s r.o. z Bratislavy, projektant sa volá Ing. Peter Hrubovčák. Poznáte niekto tohto architekta, či kanceláriu a viete mi dať vedieť, aké s ním máte skúsenosti v oblasti projektovania cyklotrás?
Ďakujem